פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט
טראפיק באמצעות קמפיינים ממומנים בגוגל.
שם המשחק כאן הוא מחקר מילות מפתח מצוין והכרת שיטת התימחור והקידום של גוגל.
גם כאן יש תורה שלמה ומתודה אותה אנחנו מיישמים עבור עשרות מלקוחותינו.
היום מקובל לראות בגוגל כערוץ השיווק היעיל והזול ביותר מבחינת ROI אך עדיין גוף לא מספיק מיומן ישרוף לכם כסף על מילים לא רלבנטיות או לא ישים את הכסף במילים שייצרו הכי הרבה רכישות או טראפיק באתר.
גם כאן תפיסת ה-360 שלנו עובדת לשירותכם מפני שפעולות SEO נכונות בצוותא עם קמפיין PPC נכון מהוות מכפיל כוח שהופך את מאמצי הקידום לאפקטיביים עוד יותר.
גם כאן אתם זקוקים לשותף שיידע לנהל קמפיינים בצורה אופטימאלית ולחבר אותם לשאר המהלכים הדיגיטליים שלכם.
 
אז הרמנו אתר מדהים, וצברנו 10,000 אוהדים בפייס, וצייצנו בטוויטר והקמנו אפליקציה ואנחנו מפרסמים בגוגל , ברשתות המדיה ובסלולר.
אז מה עושים עם כל הר הנתונים שמתחיל לזרום אלינו?. מאיפה הגולשים מגיעים אלינו? למה הם לא קונים את החולצה הזאת שנמכרת מעולה בחנויות? רגע, למה עמוד הפייסבוק לא מקשר לאתר? השלב שסוגר את המעגל הוא ניתוח של כל הפעילות הדיגיטלית שלכם.
לצוות החברה ניסיון רב עם מערכות ניטור טראפיק כמו גוגל אנליטיקס, וובטרנדס או מערכות ניטור שיחה ברשת כמו באזילה.
החוכמה היא לחלץ מתוך אוקיינוס הדאטה שזורם בערוצים הדיגטליים שלכם את המידע הכי חשוב, בזמן הכי מהר כדי להזין אותו חזרה למערכת ולשפר אותה.
למשל, אם גילינו שבאחד הדפים שלכם יש אחוזי נטישה גבוהים מהרגיל (Bounce Rate) ייתכן מאוד שיש שם תמונה שאינה מוצגת בצורה אופטימלית, כפתור שאינו עובד או שבכלל גולשים במובייל לא רואים את רכיב הפלאש שהוטמע בו.
סגירת המעגל על ידי בקרת נתונים מתמדת מאפשרת לעסק שלכם להגיב לשינויים ולהתאים את עצמו לשטף הבלתי פוסק של input והתנהגות הצרכנים שנמצאים איתו באינטראקציה.
 
צרו קשר
03-6872982
חזור לעמוד הקודם
צרו קשר
03-6872982
בין לקוחותינו
מפרגנים לנו