אודותינו

אודות Webuildit
 
webuildit בונה, מקדמת אתרים, מפרסמת ומפתחת מערכות ווב ואפליקציות מזה שנים רבות.
 
בחברה צוות של מעצבים, מפתחים, מקדמים, מנהלי פרסום ואנשי תוכן שחיים ונושמים דיגיטל בכל פלטפורמה, בכל שפה ובכל מידת מורכבות טכנולוגית.
 
אנחנו יודעים שהעתיד משתנה ומשנה אותנו יחד איתו בקצב מסחרר. אנחנו אוהבים את הקצב הזה. אנחנו אוהבים טכנולוגיה, אנחנו אוהבים אנשים ויותר מכל אנחנו נהנים לחבר בין העולמות האלו.
 
מה שמייחד אותנו הוא התשוקה לבנות לעסקים נוכחות דיגיטלית מתוך ראייה רחבה של הצרכים שלהם. פרספקטיבה רחבה שקושרת בין המדיה ורצפת המכירה הפיזית ל-ROI באתר המכירות. תפיסת עולם הוליסטית שמחברת בין ניתוח ואסטרטגיה דיגיטלית לבין ממשק מעוצב ונוח גם בסמארטפון.
 
גישה שמבינה את הזיקה בין טכנולוגיה לצרכים אנושיים ואיך זה קשור לשורה התחתונה שלכם. לאורך השנים התמחינו במאות פרויקטים בסדרי גודל שונים ותמיד חתרנו להעניק ללקוחותינו פיתרון מלא תחת קורת גג אחת משלב האפיון ועד לשלב הקידום והפרסום.
 
אתם צריכים שותף דיגיטלי לעסק שלכם – פנו אלינו היום. 
 
חברת Webuildit מציעה פתרונות ייחודיים ויצירתיים לפיתוח אתרי אינטרנט מכל סוג ובכל סדר גודל ושיווק הפלטפורמה באינטרנט.
 
שירותינו העיקריים:
  • עיצוב איכותי מדוייק ובניית אתרים באינטרנט מכל סוג,  בכל סדר גודל ובכל פלטפורמה. 
  • קידום אתרים במנועי חיפוש
  • ניהול מסעות פרסום בגוגל
  • הפקות ניוזלטר
  • פרסום ושיווק ברשתות חברתיות.
 
שנים של הצלחה, מאות לקוחות מרוצים - וחמש תפישות עולם שמנחות אותנו בעבודתנו:
 
אתר הוא עסק למקצוענים!
צוות מקצוען, צעיר וחדור מוטיבציה, המתמחה במתן פתרונות ממוקדים ויצירתיים, יגיב במהירות וביעילות לכל דרישותיכם וצרכיכם.קשר רציף עמנו יבטיח חשיפה מקסימלית ותנועה מתמדת של גולשים לאתרכם, ומעקב צמוד אחר תהליכי הקידום יגבה את עבודתם של אנשי השיווק שלכם - ויגדיל את סיכוייכם למכור ולצמוח.
 
סטנדרטים גבוהים הם לא מותרות
כל לקוח הוא יחיד ומיוחד – בחברתנו תמצאו שאיפה אמיתית למצוינות. יש דבר אחד אותו חולקים כל לקוחותינו: ניהול איכותי, תו תקן טכנולוגי ורמה גבוהה ואחידה.
 
פתרונות מותאמים אישית - לתוצאה טובה יותר
אנו נבין בדיוק איזה סוג של אתר ברצונכם להקים ונציע לכם מגוון פתרונות מותאמים אישית, על מנת שהפתרון שתקבלו ישרת אתכם ואת עסקכם באופן מיטבי.
 
אמינות היא הבסיס להצלחתנו
הצעת המחיר שלנו היא קבועה וגלויה. בזכות השקיפות שלנו, מצטרפים אלינו בכל יום לקוחות חדשים היודעים בדיוק מה הם מקבלים - וכשהם מופתעים, זה תמיד יהיה לטובה.
 
שירות שאינו משאיר אתכם לבד
אצלנו ב-Webuildit שמים את הלקוחות במרכז, דואגים ליצור יחסים פתוחים וחבריים במהלך העבודה המשותפת - וממשיכים ללוות אתכם בכל שאלה או בקשה.
 
בקיצור, נשמח לעמוד לרשותכם – ולספק לכם שירות אישי, איכותי ומקצועי.

לתיאום פגישה אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 03-6872982 או בדוא"ל info@webuildit.co.il
 
 
צרו קשר
03-6872982
חזור לעמוד הקודם
צרו קשר
03-6872982
בין לקוחותינו
מפרגנים לנו