בניית אתרים

 

ברוכים הבאים ל WEBUILDIT לפני שנסביר לך איך נבנה לך אתר חינמי אנו רוצים להסביר לך את החשיבות של אתר אינטנרנט מותאם אישית לצורכי הלקוח ולשתף אותך בתהליך בניית אתרים.


הקלישאה "אם אתה לא שם אתה לא קיים" רקמה עור וגידים שמדובר בעולם האינטרנט


בניית אתרים לעסקים, לחברות, עמותות ומותגים היא לא בגדר המלצה, בעידן של היום אנו חייבים להיות נוכחים ברשת האינטרנט, לבלוט מעל המתחרים שלנו ולגרום לגולש לפעול באתר שלנו. כל עסק, חברה, מותג, עמותה משתמשים באתר האינטרנט לצרכים הייחודים שלהם בין אם מדובר במיתוג, נראות, פרסום מכירות, שירות ועוד.


אנו ב - WEBUILDIT  חברה לפיתוח אתרים, בניית אתרים, עיצוב וקידום מספקים את כל הפתרונות בעולם האינטרנט.

אנו בונים אתרים מותאמים ללוקחות שלנו בשיתוף מלא מרמת אפיון האתר, הגדרת אסטרטגיה, הגדרת קהל יעד, כתיבת תכנים שיווקים והתאמה למנועי החיפוש השונים בארץ ובעולם (גוגל ישראל, גוגל חו"ל, בינג, יאנדקס)אתר חינם ללקוחות WEBUILDIT

שיווק באינטרנט  לא עומד על בניית אתר בלבד, אלא על מערך שלם של עבודת פרסום וקידום אתרים  במנועי החיפוש.


איך מתחילים?

רכוש חבילת קידום ופרסום באינטרנט למשך שנה ותקבל אתר בחינם מותאם אישית לעסק שלך.

 

בניית אתרים

שלבי בניית האתר 

 
רקע כללי:
אתר האינטרנט – הוא חלון התצוגה שלך .

חשוב לבנות אתרים שיעבירו את המסר, שיציגו את החברה וייתייחסו לקונספט הגראפי, האסטרטגי והביצועי .
 
מאחר ורשת האינטרנט מלאה במתחרים , על מנת לבלוט ושהלקוח יבחר בכם חשוב להיות הכי טובים וזו נקודת המפתח.
 
אתר אינטרנט טוב מורכב מאיפיון שיווקי טוב בעל מסרים שמדברים ללקוח, עיצוב שמעביר את אופייה של החברה, ותוכנה מעולה שתיתן מענה לצרכי החברה לאורך זמן.
 
הצלחתו של אתר אינטרנט נמדדת ביכולת למשוך אליו גולשים, אין ספור אתרים מתחרים על תשומת הלב של הגולש , ככל שנצליח לבנות אתר ייחודי יותר כך נצליח בהבאת תנועה של גולשים אליו . אם בקידום האתר במנועי חיפוש, ברשתות חברתיות או בפרסומו.
 
בכל בניית אתר אינטרנט אנו עושים הכל למצוא את את הדרך להיות הכי טובים באיפיון, בעיצוב, בתכנות המורכב ובהעלאת האתר לרשת.
 
אבחון ואפיון
 יש לאפיין את האתר לעומקו ולרדת לפרטים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר בטווח הארוך כאשר בד"כ התוצאה היא הגדלת הפניות באמצעות האתר ואז הגדלת המכירות .
  
אתר האינטרנט  אינו רק עוד משהו שעושים כי כולם עושים אלא כלי עבודה אמיתי שישמש אותנו שנים ויהיה עוגן אמיתי להצלחת העסק וההמשכיותו

מטרת האתר
חשוב לבדוק ולשאול עוד פעם ועוד פעם , מה הם המטרות של האתר שאנחנו בונים: האם המטרה היא יצירת קשר על ידי הלקוח , האם המטרה היא רכישה של מוצר, הרשמה לרשימת תפוצה או שחשוב לנו שהגולש יקרא תוכן אחד מאד ספציפי ,   יש לפעול לאפיין ולעצב את האתר בהתאם לצרכים האלו כך אנחנו מקרבים את ההצלחה קצת יותר אלינו.
 
קהל היעד
 
אנו לומדים אותו , מתחשבים בו ומבינים את צרכיו ובהתאם מוסיפים אלמנטים שיעזרו לגולש למצוא את עצמו ולקבל יותר מהאתר שלכם. 
 
מתחרים
העובדה שבאינטרנט כל המתחרים שלנו פרוסים לפנינו ואנחנו יכולים ללמוד מה הם עושים בארץ ובעולם ולעשות יותר כמכלול, עוזרת לנו להשתפר ולהוציא מעצמנו את התוצאה הטובה ביותר .
 
שלבי העובדה
 
שלב א':
אנחנו נפגשים לישיבת אפיון  ה נמלא ביחד שאלון עיצוב ואסטרטגיה.
נשאל  שאלות כמו מה מטרת האתר, מי קהל היעד , מה המסרים של החברה, מה התוצאה שנרצה לקבל מהאתר, מה הקונספט הגרפי וניתן עצות מועילות על מנת שהאתר יתמקם בצורה טובה במנועי החיפוש (מנועי החיפוש הם יוצרי התנועה מספר אחד לאתר האינטרנט שלנו).

שלב ב':
לאחר מכן נוציא איפיון מסודר  לאישור הלקוח.
המחלקה העיצוב שלנו תוציא אז 2 סקיצות אפשריות של האתר החדש. לאחר אישור הלקוח נמשיך בעיצוב עמודי ההמשך . 
חשוב לציין כי אנחנו לא משתמשים בעיצובים מוכנים וכל לקוח מקבל מעצב, יחס אישי ואתר מעוצב עבורו בלבד בו הוא יכול לשנות ולתקן עד לשביעות רצונו כל דבר בשלב העיצוב.

שלב ג'
לאחר אישור העיצוב אנו בונים את האתר על מערכת ניהול תוכן, פרי פיתוח שלנו המאפשרת ללקוח להוסיף עמודים ללא הגבלה, מוצרים, גלריות, קטגוריות, העלאת וידאו ותמונות  בצורה פשוטה ביותר ,
 
שלב ד'
כעת מקבל הלקוח הדרכה צמודה עד להבנה על מערכת ניהול התוכן.
אנחנו עוזרים בהכנסת התכנים לאתר ואז מעלים את האתר החדש על כתובת דומיין כגון :
 
שלב 5
לאחר העלאת האתר מקבל הלקוח ייעוץ שיווקי עבור האתר שלו והמערכת אותה הוא בנה, כך ידע מה יתאים לו מבחינת תמהיל השיווק באינטרנט. נשמח להציג בפניכם את פתרונות הקידום והפרסום שלנו.
 
קוד וקישורים
בעת בניית האתר חובה לקחת בחשבון את עבודת האתר מול מנועי חיפוש שהם מקור התנועה הגדול ביותר לכל אתר היום.
כל אתר שלנו נבנה בקוד נקי לחלוטין בתקנים המחמירים ביותר תוך התייחסות למילות מפתח ולדרישות מנועי החיפוש תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. 
 
מנועי חיפוש:
חשוב וקריטי לספק תוכן מקורי ולא תוכן מועתק לגולש בעת בניית האתר החדש וגם לאחר עלייתו לאוויר ולהיות האתר הטוב ביותר בתחום על מנת שמנועי החיפוש יחשבו כך גם ויחליטו לדרג אתכם גבוה מהמתחרים שלכם ולכן שוב חשוב להיות הכי טובים. אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים התוצאות שלנו בקידום אתרים מדהימות לחצו כאן לצפיה בעצמכם במיקומי לקוחותינו במנוע חיפוש גוגל.

תכנים:
בעת האפיון אנחנו מציעים ללקוח את הניסיון העשיר שלנו על מנת לבנות את האתר נכון גם מבחינת הוספת התכנים הרלוונטיים לאתר על מנת שמנועי חיפוש יסרקו את האתר בצורה הטובה ביותר.
 
 
אנו מזמינים אתכם להיכנס לתיק העבודות שלנו , לגבש בראש את הכיוון שלכם ולהתייעץ איתנו נשמח לתת לכם מהניסיון העשיר שלנו
ולשמוח בהצלחה שלכם.
 
צרו קשר
03-6872982
חזור לעמוד הקודם
צרו קשר
03-6872982
בין לקוחותינו
מפרגנים לנו