עיצוב אתרים

מחפשים חברה לעיצוב אתרים? בונים אתר חדש או משדרגים אתר קיים וזקוקים לשירותי עיצוב אתרים? הגעתם אל המקום הנכון!


בעידן של ימינו אתר אינטרנט לעסק חי הוא בגדר חובה, אם אין לכם אתר או אם יש לכם אתר שלא מניב תוצאות, לנו ב WEBUILDIT יש את הפתרון המושלם ליצור טוויסט קטן שיעשה שינוי גדול - עיצוב אתרים.


חברתנו מונה מפתחי אתרים, מתכנתים, מעצבי אתרים ומקדמי אתרים שבשיתוף פעולה פורה בונים אתרים בעיצוב מקורי עם התאמה לגולש מצד אחד ולמנועי החיפוש מצד שני- אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם יבלוט על המתחרים ויגדיל את רווחי העסק.
 
 
עיצוב אתרים בהתאמה אישית

בניית אתר אינטרנט כוללת בתוכה מרכיבים רבים. לצד פיתוח הקוד שנעשה בידי מתכנתים, וכתיבת התכנים – החלק החשוב ביותר בתכנון אתר הוא העיצוב. מלאכת עיצוב אתרים נעשית על ידי מעצבים מקצועיים, שמתמחים בעיצוב לאינטרנט. עיצוב אתרים דורש ידע ומיומנות רבה, כולל התמחות בתוכנות עיצוב ייעודיות, והבנה טכנולוגית. הנושא החשוב ביותר בעת עיצוב אתרים הוא הצורך לשלב בין שתי מטרות שונות: המטרה הראשונה היא לייצר אתר יפה, מרשים ונעים לעין. המטרה השנייה היא לייצר אתר ידידותי למשתמש, אתר שקל לנווט בו ולמצוא בו את מרכיבי התוכן השונים. חשוב מאוד להקפיד שאף אחת מהמטרות השונות הללו לא תבוא האחת על חשבון השנייה. עיצוב אתרים אשר מתמקד רק ביופי וברושם שיוצר האתר, אבל מזניח את השימושיות והידידותיות, יפגע בחוויית הגלישה באתר. עיצוב אתרים שידגיש יתר על המידה את קלות הניווט באתר ומציאת התכנים בו, ויזניח את המראה הכללי של האתר, עלול לגרום לגולשים לנטוש אותו במהרה. הסוד בעיצוב אתרים מוצלח הוא השילוב בין שתי המטרות הללו, כך שהן לא תבוא האחת על חשבון השניה.

בניית אתר תדמית

עיצוב אתרים חשוב במיוחד בעת בניית אתר תדמית. אתר תדמיתי הוא כרטיס הביקור שלכם ברשת – ומייצג אתכם בפני לקוחות, ספקים, שותפים ועובדים. בנית אתר תדמית צריכה לעשות שימוש בעיצוב אתרים שמשתלב בשפה הגרפית והוויזואלית הקיימת של החברה או בית העסק, ולייצג אותו בצורה הנאמנה ביותר באינטרנט. גם בעת בניית אתרים לעסקים – לעיצוב האתר יש חשיבות רבה מאוד. עיצוב אתרים לעסקים חייב לשדר רצינות ורשמיות, כמקובל בעולם העסקי, ועם זאת להיות יפה ולמשוך את העין – וכל זאת מבלי לזנוח כמובן את השימושיות. לבחירה נכונה של צבעים, פונטים, תמונות – וסידורם הנכון בעמוד – יש השפעה רבה על ההנאה שבגלישה באתר ועל התועלת שהחברה תוכל להפיק ממנו.

בניית אתר מעוצב

עיצוב אתרים כולל כמה שלבים: תחילה, כאשר ניגשים לבניית אתר, יש להבין בצורה הטובה ביותר את הצרכים של הלקוח. ללמוד את אופי החברה ובית העסק, לראות מהי השפה הוויזואלית שבה היא משתמשת – ולראות כיצד לשלב אותה באתר. לאחר מכן – יש להחליט על חווית המשתמש שרוצים להשיג בעבור הגולש – ואז ניגשים למלאכת עיצוב האתרים – שכוללת גם התחשבות בפלטפורמה הטכנולוגית בה מבוצעת בניית האתר.

עיצוב אתרים איכותי ייצור חוויה מיוחדת ויעזור לכם לבדל את העסק שלכם ביחס למתחרים, עיצוב אתרים טוב יאפשר לגולש להתמצא באתר, ויסייע לכם להביא לקוחות חדשים.

חשוב להדגיש כי הלקוח רשאי ויכול בהחלט לבקש שינויים ותיקונים – אנו ממליצים לכם לנסות בעצמכם לגלוש באתר המעוצב, ולבדוק את קלות השימוש בו ואת חוויית המשתמש – אחרי הכל, גם בעל האתר הוא בראש ובראשונה גולש.

בניית אתר מסחר – עיצוב רשמי

חשוב מאוד להקפיד בעת עיצוב אתרים לבחור בעיצוב שיתאים לקהל היעד: עיצוב אתרים בעת בניית אתר תדמית תהיה שונה מעיצוב אתרים בעת בניית אתר למסחר. עיצוב אתרים לנוער זו משימה שונה מעיצוב אתרים לקהל עסקי ומבוגר יותר.

כמו כן- בעת עיצוב אתרים, חשוב לשלב בין אלמנטים קבועים לבין אלמנטים מתחלפים. אלמנטים קבועים משמשים כחותם הזהות של האתר ויישארו בו זמן רב. לעומת זאת אלמנטים מתחלפים יאפשרו לשדרג ולרענן בקלות את מראה האתר מפעם לפעם.

אם אתם זקוקים לשירות עיצוב אתרים – אתרי תדמית, אתרים לעסקים ולחברות - אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

צרו קשר
03-6872982
חזור לעמוד הקודם
צרו קשר
03-6872982
בין לקוחותינו
מפרגנים לנו