פירסום בוויז לעסקים - אנחנו לשירותך

מי לא מכיר ומשתמש ב- בוויז? אפליקציית הניווט של וויז הפכה בשנים האחרונות לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר עם כמות משתמשים פעילים שרק הולכת וגדלה. בכל יום מחדש ובכל שעה ביום, מאות אלפי נהגים מקבלים בשקיקה את הוראות האפליקציה בדרך למחוז חפצם.

המלצות לקוחות

הפרסום ב-WAZE מתחלק ל-3 אפשרויות:

 
פרסום בוויז, פירסום בוויז, פרסום בwaze

חיפוש ממותג


כאשר נהגים יחפשו את שם העסק שלכם באפליקציה הוא יעלה בתוצאות החיפוש עם פרטים ומידע נוסף כגון: לוגו העסק, לינק לאתר האינטרנט, סוג השירותים שאתם מציעים, טלפון לחיוג ישיר, שעות פעילות, תמונות להמחשה ועוד…
חיפוש ממותג מתאים לכל העסקים באשר הם ותורם להגברת החשיפה ומוניטין המותג שלכם ברשת.

“סיכה ממותגת” משלכם על מפת WAZE

 

“סיכה ממותגת” מאפשרת לכל הנהגים שעוברים על יד המיקום שלכם לראות אתכם על המפה באמצעות “נעץ” ממותג עם הלוגו שלכם בדיוק במקום בו אתם נמצאים.

לוגו העסק שלכם יתווסף אוטומטית גם לתוצאות החיפוש באפליקציה.

לחיצה על הסיכה שלכם תציג את כרטיס העסק המלא אודותיכם המכיל: לוגו, לינק לאתר, סוג השירותים שאתם מציעים, טלפון לחיוג ישיר, שעות פעילות וכמובן אפשרות לניווט מידי.

בדרך זו יזכה העסק שלכם לחשיפה של מאות אלפי נהגים ולקוחות פוטנציאליים מדי חודש, זאת כמובן בהתאם לתחום ולמיקום שלכם.

פרסום “סיכה ממותגת” מתאימה בעיקר לעסקים שהלקוחות שלהם מגיעים אליהם על בסיס מיקום וקירבה גאוגרפית, לדוגמא: מסעדות, תחנות דלק, בתי קפה, חנויות, מוסכים ועוד…

פרסומת באמצעות באנר “פופ אפ”

 

פרסום באמצעות “פופ אפ” יציג באנר פרסומי גדול אשר יקפוץ על חצי ממסך האפליקציה כאשר היא תזהה נהג המתקרב למיקום העסק שלכם.

אלו הן מודעות פרסומיות לכל דבר אשר צריכות להכיל מסר שיווקי חזק ומשמשות לקידום הטבה, מבצע ו/או מוצר חדש. הבאנר יציג תמונה לבחירתכם, כתובת, טלפון לחיוג מהיר וכמובן אפשרות לניווט ישיר.

פרסום באמצעות פופ אפ מתאים בעיקר לעסקים פיזיים מבוססי מיקום אשר רוצים להגדיל את החשיפה ולקדם מכירות ומבצעים בעלי ערך ללקוח.

בלי יותר מידי דיבורים הגיע הזמן למתג את העסק שלכם במפה

התקשרו 03-6872982 או מלאו פרטים:


    תוצאות

     
     

    בין לקוחותינו