“הפרסום הדיגיטלי זורם בעורקנו. בעולם שכל הזמן משתנה ומתחדש, אנחנו תמיד מחפשים את הדבר הבא שיאתגר וילהיב אותנו אבל בעיקר ייתן תוצאות!”
Webuildit Web & Mobile הינה חברה לשיווק דיגיטלי מקיף הפועלת מעל 15 שנים. לאורך השנים חברתינו גרפה הצלחות רבות ומוניטין רב בזכות השירותים שאנו מספקים: בניית אתרים מתקדמים ולכל צורך, קידום אתרים בגוגל, פרסום דיגיטלי מקיף, פיתוח מערכות ווב ואפליקציות, מיתוג עסקים ועוד… סוכנות דיגיטל Webuildit פועלת כ- One Stop Shop ומספקת שירות 360 ללקוחותיה בעזרת מגוון רחב של פתרונות דיגיטליים לשיווק עסקים. החל ממיתוג וגרפיקה, דרך יצירת אסטרטגיה דיגיטלית שלמה ועד פיתוח טכני ובדיקת איכות.
איך אנחנו עושים את זה? אנחנו לוקחים אחריות על ניהול אתרי האינטרנט והתוכן באתר שלכם!
יצירת מבצעים ועיצוב הבאנרים בהתאם, הוספת מוצרים חדשים ועריכתם וטיפול בבאגים.

התשוקה לעולם הדיגיטל – סוכנות דיגיטל

אנחנו יודעים שהעתיד משתנה ומשנה אותנו יחד איתו בקצב מסחרר. אנחנו אוהבים את הקצב הזה. אנחנו אוהבים טכנולוגיה, אנחנו אוהבים אנשים ויותר מכל אנחנו נהנים לחבר בין העולמות האלו. מה שמייחד אותנו הוא התשוקה לבנות לעסקים נוכחות דיגיטלית מתוך ראייה רחבה של הצרכים שלהם. פרספקטיבה רחבה שקושרת בין המדיה ורצפת המכירה הפיזית ל-ROI באתר המכירות. תפיסת עולם הוליסטית שמחברת בין ניתוח ואסטרטגיה דיגיטלית לבין ממשק מעוצב ונוח גם בסמארטפון. גישה שמבינה את הזיקה בין טכנולוגיה לצרכים אנושיים ואיך זה קשור לשורה התחתונה שלכם. לאורך השנים התמחינו במאות פרויקטים בסדרי גודל שונים ותמיד חתרנו להעניק ללקוחותינו פיתרון מלא תחת קורת גג אחת משלב האפיון ועד לשלב הקידום והפרסום.
5 תפישות עולם מנחות: מקצוענות בשילוב מוטיבציה להצליח צוות מקצוען, צעיר וחדור מוטיבציה, המתמחה במתן פתרונות ממוקדים ויצירתיים, יגיב במהירות וביעילות לכל דרישותיכם וצרכיכם. קשר רציף עמנו ומעקב צמוד אחר תהליכי הקידום יגבה את עבודתם של אנשי השיווק שלכם – ויגדיל את סיכוייכם למכור ולצמוח. סטנדרטים גבוהים הם לא מותרות כל לקוח הוא יחיד ומיוחד – בחברתנו תמצאו שאיפה אמיתית למצוינות. יש דבר אחד אותו חולקים כל לקוחותינו: ניהול איכותי, תו תקן טכנולוגי ורמה גבוהה ואחידה. פתרונות מותאמים אישית – לתוצאה טובה יותר אנו נבין בדיוק איזה סוג של אתר ברצונכם להקים ונציע לכם מגוון פתרונות מותאמים אישית, על מנת שהפתרון שתקבלו ישרת אתכם ואת עסקכם באופן מיטבי. אמינות היא הבסיס להצלחתנו הצעת המחיר שלנו היא קבועה וגלויה. בזכות השקיפות שלנו, מצטרפים אלינו בכל יום לקוחות חדשים היודעים בדיוק מה הם מקבלים – וכשהם מופתעים, זה תמיד יהיה לטובה. שירות שאינו משאיר אתכם לבד אצלנו ב-Webuildit שמים את הלקוח במרכז, דואגים ליצור יחסים פתוחים וחבריים במהלך העבודה המשותפת – וממשיכים ללוות אתכם בכל שאלה או בקשה.
הצוות שלנו חברתינו מורכבת מצוות מנוסה ומקצועי אשר עובד ביחד כבר שנים ולמעשה סלל לנו את הדרך בה אנו מתהלכים כעת. מעצבים גרפיים מקצוענים וקשובים, מתכנתים שלא מפחדים מאף אתגר, מקדמי אתרים עקשנים וחדורי מטרה, אנשי תוכן יצירתיים ומנהלי פרסום שחיים ונושמים דיגיטל בכל שעה ובכל פלטפורמה. יחד יצרנו צוות מנצח שלא מתכוון לעצור בזמן הקרוב… נשמח לעמוד גם לרשותכם – ולספק לכם שירות אישי, איכותי ומקצועי.
חברה לשיווק דיגיטלי, סוכנות דיגיטל
 
 • אריה שטרן
  מנכ״ל
 • אבירם ברגיג
  מנהל לקוחות
 • חן רביד
  מנהל פרויקטים
 • קרן כהן
  מעצבת
 • דור טל
  מנהל מכירות
 • יונה בביוף
  מנהלת קידום אורגני