בניית אתרים סלולרים

ב- WeBuildIt צברנו ניסיון רחב ומגוון הן בהתאמת אתרים קיימים לפלטפורמות  סלולריות והן בפיתוח אפליקציות (native) למערכות ההפעלה של אפל (ios) וגוגל (אנדרואיד)
 
עולם האינטרנט עובר בשנים האחרונות את מהפכת המובייל, אחד השינויים הדרמטיים באופן בו אנו צורכים מדיה ומבצעים החלטות אם טרם עיכלתם את המהפכה הדיגיטלית ואתם עדיין מתחבטים האם להקים אתר, הרי שמהפכת הסלולר באה וטורפת שוב את הקלפים בכל הקשור לחשיבה על הפעילות האינטרנטית שלכם.
 
כבר השנה מעריכים מומחים כי הגלישה במוביייל תעבור את הגלישה ממחשבים שולחניים ולפטופים. בארה”ב 4 מתוך 5 אנשים משתמשים במכשירין סלולריים לפני שהם מבצעים פעולת קנייה. כרגע חיפוש במנועים ושימוש באפליקציות הוא עדיין הצורך העיקרי אולם יותר ויותר צרכנים מגיעים ישירות לאתרי החברות כדי לבצע מגוון של פעולות – שיחת טלפון, רכישה, הזמנת שולחן במסעדה וכו’.
מהירות החדירה של המובייל לעולם המסחר הופכת את האתר הסלולרי שלכם לנקודה מרכזית באסטרטגיה הדיגיטלית. 
 
ב- WeBuildIt צברנו ניסיון רחב ומגוון הן בהתאמת אתרים קיימים לפלטפורמות  סלולריות והן בפיתוח אפליקציות (native) למערכות ההפעלה של אפל (ios) וגוגל (אנדרואיד).
 
יום יום אנחנו כצרכנים וכמומחי דיגיטל נתקלים ביתרונות של אתר סלולרי שמותאם בצורה אופטמלית לגלישה מכל סוגי הניידים. המשמעות השלילית היא אובדן לקוחות קיימים או פוטנציאליים למי שלא מספק נוכחות נכונה ומותאמת במובייל.
 
בצד החיובי, ישנם עסקים שלמים שהשתלטו על נישות רק בשל העובדה שהאתר הסלולרי שלהם מתפקד טוב משל מתחריהם.
 
בשורה התחתונה: אתם חייבים להיות עם אתר סלולרי נכון וידידותי. אנחנו יודעים כיצד לעשות את זה.
 

המלצות לקוחות