ניתוח אתרים

כיום, ניתוח אתרים הוא אחד התחומים החמים ביותר בדיגיטל כאשר חברות סטארט אפ שונות מפתחות כלים שיעזרו לבעלי אתרים ולסוכנויות דיגיטל להבין לעומק כיצד הגולשים מתנהלים בנכס הדיגיטלי שלהם

 
תפיסת ה-360 מעלות דיגיטל של WeBuildIt מסתכלת על פרוייקטים של לקוחות כחלק ממכלול שלם שמתחיל באסטרטגיה העסקית הכוללת של החברה, נמשך בנוכחות הדיגיטלית בפלטפורמות השונות, דרך יצירת הקשר והזרמת הלקוחות ועד ניתוח הפעולות שלהם באתר החברה, באפליקציה או בתגובה לניוזלטר שנשלח אליהם.
 
כחברה שמאחוריה מאות אתרים תדמיתיים או מכירתיים צברנו המון שעות במבט בניתוח אתרים. כיום, ניתוח אתרים הוא אחד התחומים החמים ביותר בדיגיטל כאשר חברות סטארט אפ שונות מפתחות כלים שיעזרו לבעלי אתרים ולסוכנויות דיגיטל להבין לעומק כיצד הגולשים מתנהלים בנכס הדיגיטלי שלהם.
 
ב- WeBuildIt אנחנו משתמשים במערכות הניתוח המתקדמות ביותר ומסייעים לכם בהקמה שלהם ובהדרכה כיצד להשתמש בהם.
 
לא פעם, תובנה אחת ברורה עשויה להיות מתורגמת להבדל של מאות אחוזים ביחסי המרה וברכישה באתר. למשל, באתר חיצוני שניתחנו עבור חברה גילינו Bounce Rate גבוה מעמוד הבית. מדד ה-Bounce Rate קובע איזה אחוז מהגולשים נחתו בעמוד מסויים ויצאו ממנו תוך פרק זמן קצר. כאשר המדד גבוה זה עלול להעיד על בעיה טכנית (אולי העמוד לא נטען או לא מתאים לדפדפן מסויים ממנו מגיעים הגולשים) או על בעיה תוכנית (אולי המודעה ממנה הגיעו הגולשים לא קשורה לתוכן שמוצג להם). במקרה המסויים הזה גילינו קצב טעינה נמוך מאוד של העמוד שמכטעו לא נגלה לעיני רוב הגולשים. מהרגע שהצבענו על הבעיה וטיפלנו בה, כמות ההמרות עלתה בעשרות אחוזים. זוהי רק דוגמה קטנה לערך האדיר שניתוח אתרים עשוי להביא לעסק שלכם.

המלצות לקוחות