תהליכי עבודה

לאורך השנים פיתחנו ב-WeBuildIt  תהליכי עבודה קפדניים המאפשרים לנו לנהל פרוייקטים בצורה יעילה, זריזה ואפקטיבית תוך הענקת ערך מכסימלי ללקוחותינו.
 
לתפיסה ההוליסטית עומדת בבסיס מתודולוגיות העבודה שפיתחנו עבור המחלקות השונות אנחנו קוראים:  Digital Approach 360. 5 תהליכים מרכזיים מרכיבים מעגל שלם של שירותי דיגיטל אותם אנו מעניקים ללקוחתינו תחת גישת one-stop-shop:
 
תכנון אסטרטגיה דיגיטלית – כל פרויקט מתחיל בסקירת מערכות של העסק, המטרות שלו, הסביבה העסקית, התחרות וההזדמנויות הדיגיטליות.
 
עיצוב ממשקים UX/UI– לאחר שהוגדרו המטרות העסקיות של הפעילות הדיגיטלית מחלקת העיצוב והאיפיון שלנו לוקחת את התוכן ואת האפיון הטקסטואלי וחושבת כיצד המשתמש יבצע אינטראקציה איתם בדרך המהירה, הידידותית והנכונה ביותר מבחינה עיצובית
 
בנייה ותכנות – בתום אישור הממשקים והמסכים הראשיים, אנחנו עוברים לשלב התכנות, העמדת המערכת והתאמתה לפלטפורמות השונות.
 
קידום – עבודת הקידום מתחילה כבר בכתיבה נכונה של הקוד עבור מנועי החיפוש וממשיכה במחקרי מילות מפתח ופרסום בגוגל ובפייסבוק תוך אופטימזציה מתמדת של הקמפיין להשגת ערכי המרה נמוכים ככל הניתן
 
אנליזה – מחלקת האנליטיקס שלנו מבצעת בדיקות הן על האתרים והאפליקציות שאנחנו מפתחים ונכנסת לפעולה במדידה של קמפיינים ושל תנועות גולשים באתר. לרשות המחלקה הכלים המתקדמים ביותר על מנת לנתח כיצד להגדיל את התנועה לאתר וכיצד להפוך את הגולשים באתר ללקוחות ולרוכשים.

המלצות לקוחות